Nazwa Bess pochodzi od egipskiej Bastet, która jest boginią kobiecości, domowego ogniska, kotów, płodności i porodu. Chroniła dom przed złymi duchami i chorobami, zwłaszcza chorobami kobiet.

Bess wygodnie leży w dłoni i zapewnia najdokładniejszą stymulację dzięki innowacyjnej technologii DirectPower. Koncentruje się na wrażliwych punktach, z obrotami silnika do 10000 razy na minutę, aby zapewnić doskonały orgazm.

Wibrator wykonany został z silikonu Dow Corning dopuszczonego do zastosowań spożywczych spełniający wymagania FDA. Zostały również zastosowane ekskluzywna powłoka Softek ™ oraz podwójne silniki wolframowe.

Niezrównana konstrukcja, ultra-wysoka moc i cicha praca zapewni Ci naprawdę satysfakcjonujące wrażenia.

Trzy końcówki dla trzech doznań
Smukła, wygięta nasadka ma za zadanie stymulować punkt G. Nasadka w kształcie płatka wywołuje uczucie drażnienia i łaskotania, stymulując sutki lub łechtaczkę. Nasadka w kształcie kulki do prostej, punktowej stymulacji łechtaczki.

Piękny design łączący w sobie satynowy, bezpieczny dla ciała silikon z ozdobnymi, złotymi elementami, tworzy niezwykle elegancki i biżuteryjny wibrator, który zapewni Ci dyskretną przyjemność, dzięki cichej pracy silniczka. Wybierz jeden z 8 trybów wibracji lub rotuj nimi, dostosowując do swoich potrzeb. Jego wszechstronność zapewni Ci niezapomniane orgazmy przeżywane w pojedynkę lub w parze. Wyzwól w sobie boginię!

 

Specyfikacje:
Ładowanie magnetyczne USB
Wbudowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 530 mAh, który można w pełni naładować w 2 godziny i zapewnia około 2-3 godziny ciągłej przyjemności.
Klasa wodoodporności IPX4. Produkt jest chroniony przed rozbryzgami wody niezależnie od kierunku.
Trzy końcówki
Materiał: silikon spożywczy Dow Corning, ABS
Maksymalny poziom głośności: <40dB
Tryby stymulacji: 8 trybów wibracji
Całkowita długość: 8,6 cala / 219 mm
Szerokość przy uchwycie: 1,25 cala / 31,8 mm
Waga: 0,48 funta / 217 g (wibrator)