Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wibratory klasyczne to poważna konkurencja dla facetów. Posiadają większość ich zalet, a są pozbawione oczywistych wad, dlatego tak chętnie są wybierane przez wszystkich, którzy chcą wprowadzić odrobinę zabawy do sypialni. Wibratory klasyczne są dzisiaj dostępne w ogromnym wyborze rozmiarów, kolorów, krzywizn i kształtów. Tylko od Ciebie zależy, jaki model wybierzesz. Jedno jest pewne, te wibratory przeniosą Cię w inny wymiar doznań erotycznych. Na frivolo.pl dostępne są wybrane modele uznanych producentów.

Wibratory klasyczne – realistyczny wygląd 

Wibratory klasyczne to propozycja dla każdego, kto pragnie poczuć kształt prawdziwego penisa. Atrybuty męskości nie zawsze są gotowe do działania, co może być przyczyną chwilowych rozczarowań. W przypadku wibratora nie ma mowy o kaprysach i niedyspozycjach. On zawsze jest gotowy do akcji, ponieważ został odwzorowany od prawdziwego penisa w stanie wzwodu, kiedy wszystkie żyłki są naprężone, a członek jest największy. 

Wibratory klasyczne powstają z zachowaniem najdrobniejszych szczegółów anatomicznych. Ich kształt odwzorowuje każde prawdziwe zagięcie i wypukłość. Realizm wrażeń potęguje również naprężenie, zupełnie jak w prawdziwym penisie, dzięki któremu można przez długi czas pieścić najbardziej wrażliwe miejsca. Zwieńczeniem dosłownie i w przenośni doskonałego wibratora klasycznego jest nabrzmiała, imponująca żołądź, która poprowadzi Cię prosto do spełnienia. 

Kiedy szukasz wibratora, który jest nie tylko „jak najbardziej zbliżony do prawdziwego”, ale także solidny i zawsze gotowy, przestań szukać dalej i sięgnij po wibratory z kolekcji frivolo.pl

Wibrator klasyczny – potężne wibracje o wielu prędkościach

Wibrator klasyczny jest konstrukcją wielofunkcyjną. Najczęściej jest zbudowany z wibratora głównego i realistycznej nakładki. Dzięki temu, można zachować znakomitą wydajność części mechanicznej, a jednocześnie umożliwić dokładne mycie nakładki lub też zmieniać ją w zależności od nastroju i potrzeby. 

Wibrator klasyczny dostępny na frivolo.pl dysponuje nie tylko zdejmowaną, solidną i realistyczną obudową. Jego innym atutem są potężne wibracje o wielu prędkościach, które przyniosą Twemu ciału prawdziwe fale uniesień. Nasz sklep erotyczny posiada klasyczne wibratory zasilane niewielkimi bateriami, wystarczającymi do wprowadzenia wibratora ruch, który przybliży Cię do szalonego spełnienia. 

Klasyczne wibratory – materiały imitujące skórę

Nowoczesne klasyczne wibratory są wykonane z bezpiecznych i przyjaznych dla ciała materiałów. Należy generalnie unikać nieznanych dostawców zabawek erotycznych i polegać na sprawdzonych sprzedawcach, jak seks shop frivolo.pl. Materiały użyte do produkcji naszych wibratorów są przebadane i atestowane pod kątem oddziaływania na zdrowie, najczęściej jest to winyl lub silikon. 

Klasyczne wibratory wykonane z winylu wyglądają i dają odczucia, jak podczas zabawy z prawdziwym penisem! Taki efekt uzyskano dzięki dopracowanej konsystencji materiału wraz teksturą i nienagannym wykończeniem. Dzisiejsze wibratory dają złudzenie kontaktu z prawdziwym penisem również dzięki zaawansowanej technologii nanoszenia kilku warstw silikonu. Niektóre modele potrafią nawet imitować poruszanie się prawdziwej skóry na członku. 

Klasyczny wibrator – regulowane prędkości dla maksimum doznań

Na materiałach nie kończą się atrakcje. Klasyczny wibrator zwykle posiada również regulowaną tarczę, która pozwala wybrać dokładną prędkość i intensywność wibracji w zależności od tego, na co masz ochotę w danej chwili. Początek pieszczot i penetracji może być łagodny, a kiedy poczujesz, że jesteś coraz bliżej orgazmu, możesz podkręcić tempo i na “pełnych obrotach” zmierzać w stronę szczytowania.

Wibrator ma być nie tylko skuteczny, ale również piękny. Widok naprężonego męskiego penisa, gotowego do akcji, już sam w sobie rozpala zmysły i działa na wyobraźnię. Ale panie uwielbiają też gadżety dobrze zaprojektowane, odznaczające się ekskluzywnym wzornictwem. To wszystko wzmaga doznania. Dlatego klasyczny wibrator, który można znaleźć na frivolo.pl, posiadający elegancki, czarny nabój zasilany baterią, już sam w sobie jest pociągający i gotowy do działania. Możesz cieszyć się mocnym wibratorem solo lub z solidną realistyczną nakładką. 

Klasyczne wibratory dla kobiet – możesz użyć pod prysznicem

Klasyczne wibratory dla kobiet są bezpieczne dla zdrowia. Wykonane są ze sprawdzonych materiałów, które nie powodują reakcji alergicznych, a ponadto, łatwo można utrzymać je w czystości. Wibratory wykonane z winylu lub silikonu są przeważnie wodoodporne, a to oznacza, że można się nimi pobawić również w kąpieli lub pod prysznicem. Kiedy jest już po wszystkim, można je dokładnie umyć, ale należy pamiętać o tym, by nie używać do tego celu żadnych chemicznych preparatów, bo mogą one bezpowrotnie zniszczyć winyl lub silikon. 

Klasyczne wibratory dla kobiet są dostępne w różnych kolorach, bo jak wiemy, kolor też podnosi temperaturę w sypialni. Najczęściej spotykane są wibratory w beżowym kolorze cielistym, ale dostępne są również czarne, a największe światowe marki oferują również odcienie brązu, czerwieni, i mnóstwo innych. Inwencja w tym zakresie jest nieograniczona.

Klasyczny wibrator dla kobiety – rozmiar dopasowany do Twoich potrzeb

Niektórzy mówią, że rozmiar nie ma znaczenia… być może, ale my jesteśmy zdania, że klasyczny wibrator dla kobiety musi jednak robić wrażenie. Nasze wibratory są oferowane w kilku rozmiarach, od kilkunastu do kilkudziesięciu centymetrów długości całkowitej. Można również wybierać w średnicach, wszystko zależy od indywidualnych preferencji i kaprysów.

Klasyczny wibrator dla kobiety daje wspaniałe odczucia i wygląda świetnie. Twardy rdzeń wewnątrz powoduje, że wibratory klasyczne nie tracą sprężystości, kiedy są już w Tobie. To ułatwia manewrowanie, a wibrator zrobi dokładnie to, co zechcesz.Modele o większej średnicy też potrafią zafundować niezapomniane wrażenia, ale trzeba na nie “uważać”. Jak się przyzwyczaisz do fantastycznego uczucia wypełnienia takiego “złego chłopca”, możesz już nie chcieć nigdy więcej spojrzeć na skromniejsze modele.