Wyświetlanie 1–15 z 353 wyników

Wibratory dla Par – doskonała zabawka erotyczna dla obojga!

Jeden ze stereotypów mówi, że wibratory są tylko dla pań, które chcą same zaspokoić potrzeby erotyczne. Prawda jest inna. Wibratory są stosowane też przez pary szukające urozmaicenia życia seksualnego. Kobiety mogą traktować wibratory jako znakomity dodatek i wstęp do namiętnego seksu z partnerem. Z kolei mężczyźni powinni porzucić myślenie, że pojawienie się wibratora w sypialni to dla nich sygnał ostrzegawczy. Wibrator dla par może być bowiem doskonałą zabawką erotyczną dla obojga!

Wibratory dla par – nie musisz wybierać, możesz mieć wszystko!

Wibratory dla par to recepta na ożywienie łóżkowych zabaw. Masaż okolic intymnych w obecności drugiej osoby może być zmysłową przygrywką do miłosnego zbliżenia. Wibrator niczego nie zastępuje! Podczas łóżkowych igraszek jest nieocenionym dodatkiem, którym może manipulować kobieta, ale też jej partner. Zaawansowane konstrukcje wibratorów, a szczególnie zdalne sterowanie za pomocą pilota, pozwalają na naprawdę wymyślne zabawy erotyczne. Pary, które szukają nowych bodźców w życiu seksualnym nie powinny rezygnować z takich nowinek.

Sex Shop frivolo.pl ma w ofercie szeroką gamę wibratorów, o ergonomicznych i ekscytujących kształtach, przeznaczonych zarówno dla pań, jak i panów. Te gadżety erotyczne mogą być używane z powodzeniem do stymulacji waginalnej i analnej. Z wibratorami dla par odnajdziecie nowe, niezbadane dotąd rejony, w których czeka na Was wspólne, niebiańskie przeżycie.

Wibrator dla par – szczypta pikanterii w życiu intymnym

Badania prowadzone przez producentów gadżetów erotycznych, jednoznacznie wskazują, dlaczego pary się na nie decydują. Okazuje się, że wszystkim zależy na dodaniu odrobiny pikanterii do życia seksualnego, która zwyczajnie zapobiega nudzie i rutynie. Wibrator dla par wydaje się w tej sytuacji oczywistą propozycją, szczególnie, że na rynku mamy do wyboru konstrukcje, jak najbardziej wpisujące się w ten trend. Chcecie jednocześnie przeżywać silne bodźce? Nie bójcie się wibratorów dla par, które uwolnią Was od schematów.

Sklep erotyczny frivolo.pl jest na bieżąco ze wszystkimi trendami w branży akcesoriów dla dorosłych. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór uniwersalnych wibratorów do stosowania solo i w parach. Wymieńmy choćby Deep Seeker firmy Marc Dorcel, to doskonały wibrator dla par, pozwalający na intensywną stymulację analną i posiadający cockring. Idealnie sprawdza się podczas penetracji, poza tym nie ogranicza ruchów i zapewnia wielopłaszczyznową rozkosz z partnerem.

Wibratory dla par cieszą się popularnością nie dzięki skutecznej promocji, ale po prostu dlatego, że poszerzają nasze horyzonty seksualne i zapobiegają rutynie w sypialni. Niektóre ankiety wskazują, że nawet do 45 procent par wprowadza zabawki erotyczne do swojego życia intymnego. Te dane mówią same za siebie.

Wibratory dla pary – pomagają określić i wyrazić swoje potrzeby

W sferze intymnej bardzo ważne jest jasne i odważne formułowanie potrzeb. Dzięki temu możemy uniknąć frustracji i po prostu częściej cieszyć się wspaniałymi, rozluźniającymi orgazmami. Wibratory – jak podkreślają specjaliści – odgrywają tutaj ważną rolę. Pary decydują się na używanie wibratorów, bo dzięki nim kobiety mogą łatwiej i bezpośrednio pokazać partnerom najczulsze miejsca. Po takim instruktażu facet będzie już dokładnie wiedział, o co chodzi. Wibratory dla pary zdecydowanie poprawiają komunikację między kochankami i sprawiają, że seks jest bardziej ekscytujący.

Cenioną funkcją wibratorów jest sterowanie za pomocą pilota. Jest łatwe, intuicyjne i pozwala na gorącą zabawę na odległość nawet… 3 metrów. Pozwól, niech Twój partner lub partnerka zdecydują, jak intensywne wibracje będą rozpalać Twoje zmysły.

Wibrator dla pary – dłuższa gra wstępna potęguje namiętność

Kobiety to w większości “długodystansowcy”. Długa gra wstępna rozpala do czerwoności, a stamtąd już tylko krok do spełnienia. I tutaj niezastąpione są wibratory, nawet jeśli za chwilę przejdziecie do rzeczy bez pomocy dodatków. Wibrator dla pary pozwoli dozować napięcie i powoli stymulować wrażliwe okolice partnerki. To może mieć decydujące znaczenie przed ostatecznym aktem miłosnym.

Wibratory i masażery można stosować na tysiące sposobów. Mogą służyć do delikatnych pieszczot, stymulacji łechtaczki, punktu G oraz penetracji waginalnej i analnej. Od Waszej pomysłowości zależy ich wykorzystanie. Elastyczne materiały i specjalnie ukształtowane powierzchnie dostarczą przyjemności podczas zabawy solo lub z partnerem, a innowacyjne kształty dają możliwość dopasowania tych zabawek do indywidualnych potrzeb. Wibrator dla pary przestał być tematem tabu. Można powiedzieć, że to już erotyczny mainstream. Myślenie o wibratorach w kategoriach czegoś zakazanego należy już zdecydowanie do przeszłości.