Wyświetlanie 1–15 z 111 wyników

Wibratory dla mężczyzn, to bardzo ważny segment gadżetów erotycznych. Produkowane przez uznane firmy ze Stanów Zjednoczonych i Europy, są połączeniem najnowszej technologii, doskonałych materiałów oraz fantazji projektantów. Wszystko po to, aby dostarczyć jeszcze więcej przyjemności i dotrzeć do źródeł rozkoszy. Wibratory dla mężczyzn to akcesoria nie tylko dla par homoseksualnych, ale też hetero, które poszukują urozmaicenia. Wibratory dla panów pozwalają również na zabawę w pojedynkę. Przyjrzyjmy się kilku modelom oferowanym przez sklep erotyczn frivolo.

Wibratory dla mężczyzn – innowacyjne technologie poparte opiniami specjalistów

Wibratory dla mężczyzn to nie tylko akcesoria erotyczne, które pozwalają osiągnąć satysfakcję dzięki stymulacji analnej. Ta grupa urządzeń obejmuje również wszelkie masażery, korki analne oraz masturbatory. Wszystkie wibratory zostały opracowane z uwzględnieniem ergonomii i tzw. customer experience, czyli doświadczenia użytkowników. Wszystkie opinie zwrotne służą bowiem do udoskonalania kolejnych generacji wibratorów.

Wibratory dla mężczyzn wykorzystują innowacyjne technologie, jak np. XPANDER. Jego budowę konsultowano z urologami i seksuologami. W czasie aplikacji jest zgrabny i smukły. Kiedy jednak przystępuje do działania, jego objętość zwiększa się o 50 procent i daje wówczas przyjemne uczucie wypełnienia. Wibratory dla mężczyzn mają również funkcję prozdrowotną. Stymulują prostatę, co pozwala na zmniejszyć ryzyko wystąpienia dolegliwości związanych z tym organem. Jednym słowem, technologia wspiera nas w prowadzeniu zdrowego i satysfakcjonującego życia seksualnego.

Wibrator dla mężczyzn – realistyczne kształty i pełna gotowość w każdej chwili

Wibrator dla mężczyzn może być bardzo realistyczny, bo niektórzy panowie lubią poczuć kształt prawdziwego penisa. Nie trzeba długo szukać, żeby znaleźć takie właśnie modele oferowane przez sex shop online frivolo. Do produktów tego typu należy między innymi King Cock Vibrating Stiffy. Producenci takich wibratorów dbają o każdy detal, który zbliża sztucznego członka do ideału. Celem jest osiągnięcie wspaniałego orgazmu i dostarczenie najbardziej realistycznych doznań.

Wibrator dla mężczyzn jest wyposażony najczęściej w kilka trybów pracy dostarczając potężne wibracje o wielu prędkościach. Dostosujesz je do emocji chwili i będziesz mógł wybierać między naprawdę szalonymi ruchami, a czymś łagodniejszym. Trudno uwierzyć, ale wibratory w kształcie członków są wykonane z winylu, który w dotyku sprawia wrażenie zabawy z prawdziwym penisem. Jest jedna różnica, wibrator nigdy nie przestanie mieć ochoty i zawsze może…

Szeroka gama wibratorów dla mężczyzn dostępna zawsze na stronie sex shopu Frivolo

Jeśli szukasz wibratora dla mężczyzn to sklep erotyczny frivolo posiada w sprzedaży wszystko, co będzie potrzebne do zaspokojenia Twoich męskich potrzeb. Mamy w ofercie uniwersalne gadżety, które można zastosować podczas zabawy w parach lub w pojedynkę, zawsze, kiedy dopadnie Cię podniecenie.

Jak wspomnieliśmy, w sklepie frivolo oferujemy nie tylko klasyczne wibratory dla mężczyzn, ale też masażery, które mieszczą się w tej kategorii produktów. Przykładem niech będzie masażer – różdżka stworzony, by dostarczyć maksimum satysfakcji. Sprawdza się jako masturbator, który zapewni falę przyjemności, dzięki kilku dostępnym programom wibracji. Aby wykorzystać jego potencjał, nie musisz mieć erekcji. Nawet, w stanie spoczynku, możesz powoli go stymulować, aż osiągniesz zadowolenie.

Wibrator analny dla mężczyzn – recepta na seksualną rutynę

Jeśli ktoś sądzi, że wibrator analny dla mężczyzn to tylko realistyczna kopia penisa, to nie zna wszystkich możliwości gadżetów erotycznych. Sporym zainteresowaniem wśród panów i par cieszy się również wibrujący korek analny. To oferta dla tych, którzy chcą przy użyciu zabawek erotycznych dotrzeć do granic rozkoszy i nie boją się podniecających eksperymentów. Wibrator analny został zaprojektowany tak, aby dostarczyć możliwie najwięcej komfortu w czasie użytkowania. Kilka różnych programów wibracji można dowolnie zmieniać za pomocą bezprzewodowego pilota. Decyzje możesz zostawić partnerowi lub sam sterować intensywnością doznań.

Wibrator analny dla mężczyzn oraz inne akcesoria do zabaw erotycznych muszą spełniać surowe normy zdrowotne i jakościowe. Produkty, które znajdziesz w sex shopie frivolo.pl są wykonane z atestowanych materiałów, takich jak silikon medyczny bez dodatku ftalanów, elastomery oraz powłoki winylowe. Należy pamiętać o tym, aby stosować jedynie lubrykanty na bazie wody, ponieważ inne mogą uszkodzić materiały.

Wibratory analne dla mężczyzn – najnowsze trendy i najlepsi światowi producenci

Wibratory analne dla mężczyzn to zaawansowane technicznie, innowacyjne produkty, które mają wzbogacić i uatrakcyjnić nasze życie seksualne. O ile od zawsze oferta zabawek erotycznych dla kobiet była bogata, to panowie nie mieli zbyt dużego wyboru. To się zmienia dzięki renomowanym producentom z całego świata, a także coraz większej świadomości klientów i producentów. Wibratory analne dla panów zdobywają nagrody na prestiżowych targach np. Brussels Erotica Awards, stają się bestsellerami i wyznaczają nowe trendy na rynku artykułów erotycznych dla mężczyzn.

Oferta sex shopu online frivolo składa się tylko z najwyższej jakości wibratorów dla mężczyzn, wykonanych z najlepszych dostępnych materiałów. Każdy z naszych wibratorów analnych odznacza się nowoczesnym dizajnem i wyjątkową funkcjonalnością.