Wyświetlanie 1–15 z 91 wyników

Mini wibratory – małe wibratory kieszonkowe idealne do torebki

Mini wibratory to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz dostarczyć sobie odrobinę rozkoszy niekoniecznie w rozmiarze XXL. Małe wibratory i masażery powstały z myślą o noszeniu nawet w torebce lub zapakowaniu do małej kieszonki, kiedy wybierasz się w podróż. Zaawansowane technologie i materiały użyte do budowy mini wibratorów przyspieszają osiągnięcie satysfakcji, kiedy tylko przyjdzie Ci na nią ochota.

Mini wibratory – dyskretne i niezawodne gadżety erotyczne

Mini wibratory to kategoria gadżetów, która mocno rozwinęła się w ostatnich latach. Zapotrzebowanie na tego rodzaju zabawki wynika z faktu, że kobiety nie chcą nosić ze sobą i przechowywać potężnych wibratorów imitujących penisy. Wygodniejsze są mini wibratory, które można łatwo schować do torebki lub trzymać w nocnej szafce. Wszędzie się zmieszczą i pozostaną poza zasięgiem wścibskich spojrzeń.

Mini wibratory to również wyzwanie dla konstruktorów, którzy badają preferencje klientek. Takie wibratory muszą spełniać kilka podstawowych warunków. Paniom zależy przede wszystkim na eleganckim, kuszącym i nowoczesnym wzornictwie, a także funkcjonalności i niezawodności. Nie ma nic bardziej frustrującego, niż moment, kiedy jesteś już blisko i nagle wibrator odmawia posłuszeństwa. Dlatego niezawodne mechanizmy są w stanie dostarczyć Ci niezapomniane wrażenia i uniesienia dzięki kilku trybom wibracji. Możesz dostosować intensywność pracy mini wibratora do swojego aktualnego nastroju.

Mini wibratory oferowane przez nasz Sex Shop online to urządzenia najlepszych firm światowych. Prym wiodą producenci ze Stanów Zjednoczonych i Skandynawii. Lata doświadczeń w produkcji zabawek erotycznych połączone z nieograniczoną fantazją projektantów gwarantują, że z mini wibratorami nigdy nie będziesz się nudzić w sypialni.

Mini wibrator – dizajn w służbie rozkoszy

Mini wibrator jako jeden z najpopularniejszych gadżetów dla dorosłych stale ewoluuje. To nie tylko małe i zgrabne “króliczki”, które pozwalają masować okolice pochwy lub jeśli kto woli na penetrację i jednoczesne stymulowanie łechtaczki. Nowoczesny mini wibrator występuje również w formie tzw. jajeczka, czyli ergonomicznego masażera lub też jako klasyczny wibrator o obłym, fallicznym kształcie. Do mini wibratorów zaliczamy również całą gamę urządzeń do pobudzania i stymulowania stref erogennych np. wibrator łechtaczkowy Bijoux Indiscrets Suction Clitoral Vibrator, który wykorzystuje delikatne fale powietrza, abyś mogła doprowadzić się do szalonego szczytowania, niezależnie, w czasie samotnych lub partnerskich igraszek łóżkowych.

Mówiąc “mały”, myślisz: “to musi się wiązać z kompromisami”. Zapewniamy, że nie! Mały wibrator wcale nie oznacza rezygnacji z funkcji dostępnych w dużych modelach. To urządzenia wyposażone dokładnie w takie same opcje, jak ich większe odpowiedniki. Posiadają od kilku do kilkunastu trybów pracy, są wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak elastomery, silikon (ten klasy medycznej jest nie tylko całkowicie bezpieczny w kontakcie z ciałem, ale także w 100% wodoodporny i łatwy w utrzymaniu w czystości) i poliuretan, który jest odporny na szkody wywołane np. użyciem nieodpowiedniego lubrykantu. Do większości mini wibratorów polecamy jednak stosowanie lubrykantów na bazie wody. Wodoszczelność mini wibratorów pozwala oddać się przyjemności również w kąpieli, czy pod prysznicem.

Małe wibratory z funkcją zdalnego sterowania

Małe wibratory zaskakują nowoczesnymi rozwiązaniami, które mogą urozmaicić życie erotyczne. Mimo niewielkich rozmiarów, niektóre modele oferowane przez nasz sklep erotyczny np. bezprzewodowe jajeczko Bnaughty Classic Unleashed jest wyposażone w pilota, który działa nawet z odległości 3 metrów i pozwala naprawdę na ekscytujące igraszki w sypialni w pojedynkę lub z partnerem.

Oprócz niewielkich rozmiarów małe wibratory są również bardzo dyskretne. Wszystkie wielbicielki wibrujących jajeczek i masażerów z pewnością docenią cichą pracę tych urządzeń. Nawet, gdy pracują na najwyższych obrotach nie hałasują. Dzięki temu, możesz bez obaw dostarczyć sobie rozkosz nawet, gdy w pokoju obok jest ktoś, kto nie powinien o tym wiedzieć.

Mały wibrator – ergonomia i dopasowanie dla maksymalnej przyjemności

Mały wibrator wcale nie oznacza ograniczonych możliwości. Połowa sukcesu to kształt, który powinien być dopasowany do dłoni i ułatwiać poruszanie nim. Mini wibratory mają specjalnie uformowane uchwyty, owalne kształty lub formę popularnej “małej chmurki”. Mówiąc wprost zostały zaprojektowane z troską o harmonię pomiędzy komfortem i funkcjonalnością tak, aby pasowały do każdego Twojego nastroju.

Zgrabny i dyskretny gadżet, którym jest mały wibrator umożliwia osiągnięcie nieodkrytych szczytów rozkoszy przy użyciu tylko jednego przycisku! Poczuj niesamowitą moc działania i jego delikatność.