Wyświetlanie 1–15 z 391 wyników

Intymne masażery erotyczne do łechtaczki

Masażery erotyczne to najlepsze narzędzie w walce z przesądami na temat masturbacji i sprawiania sobie przyjemności. Przez wiele lat to był temat tabu, ale czas z tym skończyć. Pozbądź się poczucia winy i zapomnij o wszystkich bzdurach, które wygłaszano w przeszłości kiedy straszono młodzież ślepotą i uzależnieniem. Nic z tych rzeczy! Aby Twój partner wiedział, co ma robić, musisz najpierw sama poznać swoje możliwości. Najlepiej pomogą w tym intymne masażery erotyczne do masażu łechtaczki.

Intymne masażery erotyczne przyjemność, ale i zdrowie

Masażery erotyczne bardzo często trafiają do jednej kategorii razem z wibratorami. Rzeczywiście, ich rola jest podobna, ale jednak nieco bardziej subtelna. Nie są stworzone do penetracji, a raczej do intensywnej, długiej stymulacji łechtaczki i okolic wejścia do pochwy. Masażery erotyczne cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem pań i stanowią jeden ze sztandarowych produktów oferowanych przez sex shop frivolo.

Wszyscy przeciwnicy masturbacji i masażu erotycznego powinni wziąć pod uwagę koronny argument “za”, czyli nasze zdrowie. Pieszczenie miejsc erogennych i poszukiwanie orgazmu przede wszystkim pomaga przełamać wstyd i poznać własne możliwości. Ma też ogromne znaczenie dla wzmocnienia pewności siebie w relacjach z partnerem seksualnym.

Masażery erotyczne mają różne kształty i wielkości, i przeciwieństwie do klasycznych wibratorów nie muszą być odwzorowaniem męskiego członka. Ich rolą jest masowanie i dostarczanie przyjemnej pulsacji lub wibracji. NIektóre masażery można stosować na całym ciele, inne są dedykowane do pieszczot okolic intymnych. Masażery pozwalają na precyzyjne pobudzenie dokładnie tych miejsc, które doprowadzą do upragnionego szczytowania.

Masażery do łechtaczki – blisko źródła rozkoszy

Masażery do łechtaczki pozwalają dotrzeć do źródła przyjemności, bo pieszczoty łechtaczki to jeden z najskuteczniejszych sposobów osiągnięcia orgazmu. Dzisiejsze masażery łechtaczkowe to już bardzo zaawansowane gadżety erotyczne, wyposażone w kilka trybów pracy dla odkrycia nieznanych pokładów rozkoszy. Sklep erotyczny frivolo oferuje nawet masażery stymulujące łechtaczkę falami sonicznymi, co tworzy zupełnie nową jakość podczas gry wstępnej, ale też kiedy jesteś sama.

Masażer do łechtaczki to zabawka erotyczna, która pracuje delikatnie i z wyczuciem, kiedy powoli rozgrzewasz swoje ciało, i zmierzasz do intensywnego orgazmu. Główny ośrodek zmysłowości zlokalizowany w łechtaczce ma decydujące znaczenie dla satysfakcji osiąganej przez kobiety, co potwierdzają badania prowadzone na całym świecie. Zaledwie ⅕ badanych kobiet jest zadowolona tylko z klasycznego stosunku, ale już blisko 40 wskazuje potrzebę pieszczot łechtaczki, jako warunku spełnienia seksualnego.

Intymne masażery erotyczne do łechtaczki są udoskonalane na podstawie doświadczeń klientek. To one w badaniach rozwojowych, często podpowiadają, co poprawić w konstrukcji masażerów erotycznych. Ich opinie wpływają na modyfikacje np. zmniejszamy rozmiary masażerów, ulepszamy materiały, wprowadzamy dodatkowe tryby pracy. Większość masażerów erotycznych ma kilka stopni intensywności wibracji i bardzo wydajne silniczki, które wraz z bateriami pozwalają na kilka godzin nieprzerwanej pracy w dostarczaniu wyjątkowych orgazmów.

Warto dodać, że niektóre masażery mają specjalne zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem, np. w podróży. Większość tych urządzeń jest również wodoodporna, co pozwala na rozkoszny relaks nawet w wannie lub pod prysznicem.