Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Duże wibratory XXL – wielkość ma znaczenie

Duże wibratory XXL to coś dla wymagających klientek i klientów. Część z nas lubi gadżety, których rozmiary mieszczą się w tzw. “średniej krajowej”. Ale co zrobić, kiedy przyjdzie ochota na bardziej intensywne doznania i spełnienie z doskonałą wręcz kopią imponującego penisa w dłoni? Wibratory to jedne z najpopularniejszych zabawek erotycznych, dlatego do wyboru mamy masę kształtów, kolorów i materiałów. Duże wibratory to propozycja dla tych osób, które chcą poczuć prawdziwą moc wielkich rozmiarów.

Duże wibratory – rodzaje i kształty

Duże wibratory królują we wszystkich podsumowaniach sprzedaży gadżetów erotycznych. Korzystają z nich nie tylko panie, ale również pary, poszukujące urozmaicenia w sypialni i panowie. Producenci wibratorów zadbali o odpowiednią różnorodność, stąd w sex shop Frivolo posiada imponującą gamę wibratorów, różniących się kształtami, wielkością i materiałami. Mamy również masażery, którymi można np. stymulować łechtaczkę.

Jeśli z jakichś względów, rozmiar “standard” to dla Ciebie za mało, zawsze można sięgnąć po duży wibrator, który powstał, aby zaspokoić nawet najbardziej odważne fantazje. Trzymając go w dłoni można poczuć prawdziwą potęgę. Aż się prosi, żeby dostarczyć maksimum przyjemności.

Oryginalne kształty dużych wibratorów są idealnie dopasowane do anatomii kobiet i mężczyzn. Każde zagięcie, wypustka i pogrubienie mają swoją rolę do odegrania – stymulację wrażliwych miejsc w celu osiągnięcia silniejszego orgazmu. Najlepszym przykładem jest najnowszej generacji wielofunkcyjny wibrator dla pań tzw. „króliczek”. Zawdzięcza on swoją niewinną nazwę specyficznemu kształtowi, który ma doprowadzić do rozkoszy przez stymulację najbardziej czułych miejsc. Główka urządzenia posiada mechanizm wykonujący ruch obrotowy, tak aby łatwiej i precyzyjniej podrażniać punkt G.

Wibratory XXL – gadżety dla wymagających

Wibratory to chyba najstarsze zabawki erotyczne świata. Pozwalają osiągnąć rozkosz docierając do najbardziej erogennych miejsc. Wzbogacają życie erotyczne singli i par nie tylko wprowadzając urozmaicenie do sypialni, ale też pomagają zrealizować ukryte pragnienia. Wiedzą o tym renomowani producenci wibratorów, których urządzenia znajdziesz w sex shopie frivolo.

Nie wszyscy odnajdą spełnienie erotyczne używając “europejskich rozmiarów”, wiele osób skrycie marzy o czymś naprawdę potężnym. Czymś, co wypełni rozkoszą ich ciało, docierając tam, gdzie czeka fantastyczny orgazm. Z pomocą przychodzi wtedy wibrator XXL. Rozmiary dużych wibratorów oscylują wokół 30 cm długości i około 6 cm szerokości. Niektórzy mówią, że “rozmiar to nie wszystko”, ważna jest technika. Owszem, ale nikt nie zaprzeczy, że duży wibrator XXL samym swoim wyglądem jest w stanie pobudzić zmysły. Jest w każdej chwili gotowy do akcji i umożliwia osiągnięcie pełni rozkoszy, której nie są w stanie zapewnić standardowe wibratory.

Wibratory XXL mają nie tylko działać, kiedy znajdą się już u celu. Muszą też atrakcyjnie wyglądać. Nawet kolor ma znaczenie, i nie chodzi tutaj o imitację różnych kolorów skóry. Wibratory np. w intensywnym kolorze magenta, pobudzają kształtem i barwą, a jeśli weźmiesz je do ręki, to poczujesz przyjemny w dotyku materiał – elastomer. Wszystkie te bodźce rozpalają zmysły i są doskonałym wstępem do gorącej zabawy.

Wielkie wibratory, to więcej rozkoszy dzięki rozmiarowi XXL

Wielkie wibratory to odpowiedź na różne upodobania erotyczne i oczekiwania łóżkowe. Przychodzi taki moment, kiedy chcemy więcej i szukamy silniejszych doznań. Potężne wibratory wyprodukowane na bazie modeli idealnych penisów, oferowane przez sklep erotyczny frivolo, są urządzeniami zaawansowanymi pod każdym względem. Wytrzymałe silniki, różne tryby wibracji i wiele funkcji masażu (w przypadku masażerów), sprawiają, że zabawa nimi nigdy się nie znudzi. Wielki wibrator jest zawsze gotowy do działania, pod warunkiem, że jest eksploatowany zgodnie z sugestiami producenta.

Wokół wibratorów krąży wiele mitów. Jednym z nich jest przekonanie, że kobiety kupują wielkie wibratory, aby zrealizować swoje najdziksze fantazje o seksie z bogato wyposażonym przez naturę mężczyzną. Prawda bywa jednak inna i ma bardziej prozaiczne, czy wręcz “techniczne” podłoże. Na forach internetowych, szczęśliwe posiadaczki wibratorów XXL, ze szczerością przyznają, że używając dużych wibratorów mają po prostu lepszą kontrolę. Wielkie wibratory umożliwiają przecież łatwiejszy chwyt i odpowiednie nimi poruszanie.